//

אלפי לקוחות מרוצים

//

משלוח דיסקרטי מהיר

//

מוקד תמיכה טלפוני זמין

גברא חוות דעת - סקירת המוצר ע״י פרופסור זהרה יניב- מומחית בינלאומית לצמחי מרפא

גברא אנרג׳י – מדובר בתוסף מזון המבוקש בקרב גברים שרוצים לשפר את התפקוד המיני באופן טבעי ובעל רכיבים טבעיים בלבד.

חוות הדעת המקצועית של זהרה יניב על כמוסות גברא :

מטרת חוות הדעת היא: סקירה על המרכיביס במוצר גברא ופעילותם על פי מחקרים ועובדות בספרות המדעית ופרסומים מקצועיים

וזאת חוות דעתי:

בסקירה שערכתי על המרכיבים במוצר גברא על פי הספרות המדעית המבוססת על מחקרים ועובדות והפרסומים המקצועיים ניתן לראות כי לכל מרכיב ישנה השפעה חיובית על התפקוד המיני.

יש לציין כי לא נצפו תופעות לוואי וגם לא הוכללו סייגים לשילובים עם רכיבים נוספים.

מרכיבי גברא ביקורת

אבץ Zinc. – משפר תפקוד מיני וחוסר פוריות

ל-ארג'נין. L-Agrinine- משפר את זרימת הדם ועוזר לייצור ‏ NO (החומר הפעיל בארגינין) שיש לו תפקיד חשוב בוקפה.

טירוזין Tyrosine – יעיל כנוגד דיכאון ותורם לתפקוד מיני.

גינסנג קוריאני. Panax ginseng – מחזק, מעורר ונמצא שיפור מובהק בתפקוד המיני אצל מטופלים שסבלו מאין אונות.

אמפידיום Epimedium brevicornum – נמצא כמעורר ומזרז זקפה, מכיל חמרים רביס שזוחו, העיקרי הוא האיקרין. האיקרין הוכח כמדכא PDE5- זהו האנזיס פוספו-די-אסתרז 5. אנזיס חשוב זה קשור בהרפיית השרירים המספקים דם למעטפת איבר המין, ההרפיה גורמת לעליה בכמות הדס הזורס בעורקים וכן לזקפה! 

חשוב לציין כי הוויאגרה פועלת אף היא לפי עיקרון זה של עיכוב ה PDE5. האיקרין מזרו גם את יצירת הNO ומחקה את פעילות הטסטוסטרון .הוא גם נוגד חמצון, ויעיל כנגד דיכאון.

קנידיום מוניירי. Cnidium monnuri – ידוע ברפואה הסינית והוייטנאמית כיעיל לטיפול בתפקוד מיני לקוי, ואף גורס להרפיית רקמת השריר של הקורפורה קוורנוזה (השריר של אבר המין).

ג'ינג'ר. Zingibar officinale – משמש מאז ימי קדם כצמח מרפא עתיר סגולות ובין החיתר השפעה חיובית על איכות ותנועתיות הזרע ועליה משמעותית ברמת הטסטוסטרון בפלסמה.

מאקה. Lepidium meyeni – מעורר ומשפר ריכוו וזיכרון, ומשפר תפקוד מיני, פוריות וחשק מיני.

סיכום ומסקנות

אין ספק כי לפעילותם ויעילותם של המרכיבים בכמוסות גברא קיימות הוכחות המבוססות על מחקרים מבוקרים וניסוייס קלינייס בספרות המדעית (כפי שמופיע במסמך ציטוטיםס ומקורות) כמשפרים תפקוד מיני, חשק, אנרגיה, וזקפה והגברת האון הגברי.

הטיפול המומלף בבעיות זקפה הינו חוסמי פוספודיאסטראז 5 (PDE5 ).

ראוי במיוחד לציין את האיקרין אשר ווהה ותוכח כמדכא PDE5- והו האנזים פוספו-די-אסתרז 5. אנזים חשוב זה קשור בהרפיית השרירים המספקים דם למעטפת אבר המין, ההרפיה גורמת לעליה בכמות הדם הזורם בעורקים ולכן לזקפה! חשוב לציין כי הוויאגרה פועלת אף היא לפי עיקרון אה של עיכוב ה PDE5.

האיקרין מזרז גם את יצירת ה NO ומחקה את פעילות הטסטוסטרון, ואת צמח ה- מאקה , שתוצאותיו היו על פי ה  international index of erectile dysfunction-5 , היה אפקט משמעותי על חשק ותפקוד מיני בקרב הסובלים מהפרעות בתפקוד המיני.

בנוסף לכך הרכיבים במוצר גברא פועלים בכמה מישורים נוספים כפי שמצוין בסקירת המחקרים הנרחבת בחוות דעת זו אשר יוצרים פעולה סינרגטית ( פעולה משותפת של שני גורמיס או יותר הנותנת תוצאה חוקה יותר מאשר הצירוף של פעולות כל הגורמיס בנפרד ) ולכן יעילותם יחד כתערובת אף גבוהה יותר.

לא נצפו במחקריס תופעות לוואי ולא הוכללו סייגים לשילובים של מרכיבים אילו עם רכיבים אחרים, ניתן להסיק מכך שבטיחותם של הרכיבים הנ״ל לא משתנה גס כאשר הם משולבים כתערובת.

טבע דיירקט הינה החברה שעומדת מאחורי גברא אנרג׳י המיוצר בישראל בפיקוח מתמיד של משרד הבריאות ובעל תקני הייצור המחמירים ביותר כגון הGMP והFDA. כך שתוכלו להנות ממוצר איכותי ובטוח לשימוש.

אלפי גברים כבר שיפרו את חיי המין שלהם עם גברא אנרג׳י, ותוך זמן קצר גם אתם יכולים להנות משיפור בחשק המיני, הזקפה, השפיכה והאנרגיה לאורך זמן.

אל תתפשרו על יחסי מין צולעים, שפרו את ההנאה והסיפוק מחיי המין ותנו בוסט לתפקוד המיני שלכם.

 

*המוצר אינו תרופה ואינו נועד לאבחן או לפתור שום מחלה.

 

פתיחה

ניסיון מקצועי

סקירה על הרכיבים

סיכום

זהרה יניב היא אתנובוטנאית ישראלית מובילה, חוקרת ומרצה בתחום צמחי המרפא עם ניסיון של למעלה מ55 שנה. היא מומחית בינלאומית בתחום הרפואה העממית והאתנובוטניקה, עם מחקרים מתמקדים באזור המזרח התיכון וארץ ישראל. יניב פרסמה מאמרים רבים וכתבה ספרים בנושא צמחי מרפא, ותרמה למדע בתחומים שונים כולל חיפוש אחר מקורות צמחיים לשמן עשיר באומגה-3 וגילוי חומרים פעילים בצמח האורגנו.