//

אלפי לקוחות מרוצים

//

משלוח דיסקרטי מהיר

//

מוקד תמיכה טלפוני זמין

טיפים לזוגיות נפלאה

מערכת זוגית היא כמו פרח, צריך לזרוע, להשקות, לגדל ולהשקיע. למרות זאת, עם הזמן ניכרת ירידה בחשק המיני ובתקשורת בין בני הזוג. קבלו כמה טיפים מועילים למערכת זוגיות נפלאה. 

צפיות

🕓 זמן קריאה : 2 דקות

שיתוף :

שיתוף :

מערכת זוגית, כשמה כן היא, מערכת שלמה שיש לתחזק אותה על מנת שתמשיך לפעול.

לצערנו, במהלך החיים מלמדים אותנו כיצד לפתור משוואות מסובכות, כיצד להתנהג בנימוס על יד השולחן, כיצד לשאוף לקריירה מצליחה אך לא כיצד לתחזק ולהעצים מערכת יחסים. כתוצאה מכך, רבות המערכות אשר נכנסות לבור ממנו הן לא יודעות כיצד לצאת. האמיצים ביותר פונים לטיפול ולעזרה, רבים מתגרשים ונפרדים, רבים עוד יותר פשוט מוותרים.

האמת היא שניתן לפתור בעיות בזוגיות, ניתן לשפר מערכות יחסים, ניתן להתגבר על מכשולים ולגדול יחדיו ואפילו לשפר את התפקוד המיני. זה תלוי רק בבני הזוג. במאמר הבא ניתן לכם כמה עצות מועילות שנאספו במחקרים רבים על מנת להמשיך ולהיות ביחד, לאהוב ולחיות חיים מאושרים, יחד.

קחו אחריות

הנטייה הטבעית של בני אדם הוא להאשים מישהו אחר בבעיות שלנו או בעובדה שאיננו מאושרים. זו העבודה, זו המדינה, זו את, זה אתה. בקיצור, זה כולם, חוץ מכם. מערכות יחסים נהרסות מפני שאחד מבני הזוג מאשים את השני בכל הבעיות שיש, בין אם זה בעיות בתפקוד המיני או בעיות אחרות ביחסים. אך האם זה באמת כך?

כמובן שלא. אתם היחידים שאחראים לאושר שלכם. אם אינכם מאושרים, תבררו עם עצמכם מדוע ותפעלו לשנות זאת. במערכת יחסים מקבלים את הטוב ביחד עם הרע. זכרו זאת בפעם הבאה שאתם מאשימים את בן או בת הזוג שלכם.

תקשורת תקשורת תקשורת

נאמר כי תקשורת טובה בתוך מערכת היחסים היא המתכון הבדוק לחיים משותפים ארוכים ומספקים עם חיי מין טובים. תקשורת פתוחה מונעת אי הבנות, מונעת בושה, מונעת קונספירציות ובקיצור, מונעת פרידה. מהצד השני, תקשורת טובה משפרת יחסי מין, מגדילה את האהבה ואת הסיכוי להתגבר על הקשיים.

זכרו, בתקשורת המטרה היא לא להיות צודק אלא לשים את הדברים על השולחן ולדבר על זה. תנסו ללמוד ולהקשיב לבן הזוג שלכם, כמו גם לחלוק אתו את ניסיון החיים שלכם. תקשורת טובה היא כמו חלל ריק ונטול מקומות מסתור. זה מה שיש, ועם זה נעבוד.

לא חייבים להסכים

בזוגיות טובה לא חייבים להסכים על הכל

אנשים גדלים בתוך מערכת היחסים, דעותיהם בנושאים שונים משתנות ואינן תואמות את דעותיו של בן או בת הזוג. אז מה? אז כלום. חשוב שתגיעו להסכמות ביניכם ותקיימו אותם אבל אל תנסו לשכנע את בן זוגכם בצדקת דרככם.

מערכות יחסים רבות נהרסות בגלל חוסר הסכמה על נושאים שבכל פרמטר אחר נחשבים זניחים לחלוטין. יש לשאוף להגיע להסכמה אך זו בהחלט לא מטרה נשגבת. תלמדו לחיות גם באי הסכמה. זה ממש בסדר.

זמן פנוי

הקדישו לעצמכם זמן איכות לזוגיות. לעתים צריך לפתוח יומן בשביל זה. בסדר, מה שעובד. הרגילו את עצמכם לבלות כזוג, לבד ובאינטימיות. תתפלאו כמה אתם עוד יכולים ללמוד אחד על השני, לפנק אחד את השני וליהנות אחד מהשני.

לחץ כאן למאמר המשך בנושא טיפים לזוגיות נפלאה – חלק ב’.

עקובו אחרינו

גבר, שדרג את חיי המין שלך!

התקשר כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחוש בהבדל
פוסטים קשורים
Carefree guy resting in bedroom
מה זה ויאגרה טבעית ? במה היא שונה מהויאגרה הרגילה שכולנו מכירים ? טיפול טבעי בבעיות זקפה כל מה שצריך לדעת על ויאגרה טבעית כאן במאמר
Love is in the air. Beautiful young couple drinking wine while sitting on the kitchen floor at home
שיפור התפקוד המיני מביא גם לזוגיות בריאה יותר, מפחית סטרס ומעלה את הדימוי העצמי וההרגשה שלנו – משמע משפר גם את החיים עצמם. בואו לגלות איך לשפר את חיי המין באופן טבעי!
photodune-215163-sweet-young-couple-eating-strawberries-together-xs-e1345200406403
קצת עניין ופלפל בחיי המין יכולים להצית חזרה את האש בין בני הזוג. בנוסף לשיפור ההנאה מחיי המין דבר זה יכול לשפר את הדינמיקה ביחסים ולחזק את הקשר בין בני הזוג. אל תפחדו לנסות דברים חדשים ולגלות את המיניות שלכם קצת יותר לעומק (:
Overhead close up of young couple lying in bed together. Romantic couple in love looking at each other.
מאמר זה הוא המשך למאמר טיפים לזוגיות נפלאה.