איך לענג אישה בזמן אין אונות

בתקופה של אין אונות גברים רבים מרגישים ירידה בביטחון העצמי, המלווה בתחושה של חוסר מסוגלות. הם סבורים כי חלק מהותי מתפקודם נפגם ושהדבר מקרין על גבריותם ועל יכולתם להיות בני זוג מספקים. הדבר בהחלט יכול להשפיע על עצם הנטייה ליצור קשרים חדשים עם בנות המין היפה, ואם כבר קיים קשר כזה – על האווירה ועל היחסים בכלל. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי גם בזמן אין אונות ניתן לענג אישה ושיש כמה דרכים לעשות זאת.

המרכיב הפסיכולוגי

עוד לפני שנגיע לעניינים הפיזיולוגיים, כדאי לומר כמה דברים על פסיכולוגיה. לא פעם, תפיסתן של נשים לגבי יחסי המין שונה מאשר של גברים, רק שהאחרונים אינם מצליחים לראות את התמונה דרך עיניים אחרות. לכן, כשלב ראשון, אם אתה מעוניין לענג את האישה שאיתך בזמן אין אונות, עליך להבין מהו בכלל עונג בשבילה. כן, יכול מאוד להיות שהיא רוצה להגיע לאורגזמה ממש כמוך, אבל ייתכן שיש היבטים נוספים ולא פחות חשובים עבורה.

אז מה שכדאי לעשות הוא לשאוף לפתח שיחות כנות, פתוחות וקרובות על הנושא: מה מבטאים יחסי המין עבורה, מה עושה לה את זה, מה היא רוצה, מה יכול לענג אותה (היא הרי מכירה את גופה), ולא פחות חשוב – מה יחסה אל תקופת אין האונות שאתה עובר. ייתכן מאוד שתשמע תשובות מרגיעות לגבי הנושא שכה מטריד אותך, שיפחיתו את המתח ואת "חרדת הביצוע", ויהפכו את הכניסה למיטה להרבה יותר נוחה ובטוחה מבחינתך.

יתר על כן, קיים הבדל די שכיח בין נשים לגברים, כאשר הראשונות שמות דגש רב יותר על האינטימיות, הרגש המשחק המקדים ותחושת הביטחון במיטה, הרבה לפני האורגזמה. לכן, אם אתה רוצה לענג אישה בתקופת אין אונות או בלי אין אונות, עליך להיות קשוב לקצב שלה, להיות סבלני ולתת מעצמך בנשיקות, בחיבוקים, באמירות רומנטיות, במבט בעיניים, ובכלל ברמה הרגשית. ככל שהיא תחוש יותר בטוחה, מובנת ואהובה – כך יגבר הסיכוי שתענג אותה גם מבחינה פיזית, וממילא היא כבר תקבל מהשהייה האינטימית איתך חוויה משמעותית.

המרכיב הפיזיולוגי

אם לא ניתן בתקופה זו להגיע לחדירה, הרי שהעונג של האישה יכול להתמקד באזור הפטמות ואילו ההגעה לאורגזמה היא באזור הדגדגן. שוב, העניין הוא להיות סבלני ולא "להסתער" ממוקד מטרה, ולהבין שהגעה לאורגזמה אצל נשים – בעיקר ללא חדירה – יכולה לקחת זמן. אז מה? תן מעצמך, היה רגוע ותאפשר לה להרגיש הכי נוח עם עצמה וליהנות. את המגע עם הדגדגן ניתן לעשות בעדינות באמצעות האצבעות, עם הלשון, וגם בעזרת האצבעות של האישה עצמה. אכן, לעיתים קרובות אם תשתף את היד שלה היא תדע לענג את עצמה בצורה שיותר נכונה ומדויקת עבורה.

כאשר אתה מעניק לה מין אוראלי היה עדין ומתחשב בעודך מנשק ומלקק את אזור הדגדגן, וכמו כן ניתן לעיתים לגרות את פי הטבעת. בנוסף, תוכל מעת לעת להחדיר את האצבע ובך לגרות את אזור ה- G. אמנם רוב האנשים חושבים שמדובר בנקודה ספציפית אך למעשה ה- G הוא אזור המצוי בחלק הפנימי של הדגדגן, ולכן תוכל להגיע אליו באמצעות האצבעות – בין אם בזמן שאתה מעניק לה מין אוראלי ובין אם בעת המשחק המקדים.

גבר, שדרג את חיי המין שלך!

התקשר כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחוש בהבדל

דילוג לתוכן