//

אלפי לקוחות מרוצים

//

משלוח דיסקרטי מהיר

//

מוקד תמיכה טלפוני זמין

3 הרגלים שאתם יכולים לעשות כבר מהיום כדי לשפר את התפקוד המיני במצב של אימפוטנציה!

סובלים מאימפוטנציה ? 3 גורמים עיקריים שפוגעים בזקפה של הגבר. כך תוכלו ב-3 פעולות פשוטות לשפר את המצב ולחזק את הזיקפה ואת התפקוד המיני כולו!

צפיות

🕓 זמן קריאה : 2 דקות

שיתוף :

שיתוף :

אימפוטנציה היא תופעה רווחת מאוד בגברים לרוב החל מהעשור הרביעי והחמישי לחיים, אך גם גברים צעירים סובלים מאימפוטנציה לא מעט. לתופעה הזו יכולות להיות סיבות שונות והבשורות הטובות היא שחלק גדול מהן נמצאות בידיים שלכם. במאמר הבא נבחן 3 הרגלים שיכולים לגרום לאימפוטנציה.

עישון- מה הקשר?

ובכן, מסתבר שיש קשר ברור מאוד בין עישון לאימפוטנציה. אולי אתם סבורים שיש משהו “גברי” בעישון סיגריה, אבל אם הגבריות שלכם גם מתקשרת לביצועים במיטה – אתם לוקחים סיכון. הניקוטין שנמצא בטבק הסיגריות ובזה שבחבילות משפיע באופן שלילי על כלי הדם. הוא מצטבר ביחד עם מרכיבים נוספים (החברות מוסיפות מאות מרכיבים לטבק הבסיסי) על דפנות כלי הדם. מכאן שכלי הדם הופכים עם הזמן ליותר ויותר צרים, מה שלא מועיל במיוחד לבריאות איך שלא תסתכלו על זה. ובכל הקשור לזקפה, זכרו שהשגת זקפה חזקה ולאורך זמן תלויה ישירות בכמות הדם הזורמת אל הפין. אם כלי הדם הקטנים המגיעים אל האיבר הולכים ונסתמים, הרי שכמות הדם קטנה והמשוואה ברורה . יש לא מעט מחקרים שמעידים על כך, כאשר חלקם מצאו שככל שמעשנים יותר סיגריות כך גובר הסיכון לאימפוטנציה, וגם ככל שמתחילים בגיל יותר צעיר. ומעבר לכך, עצם העישון מעמיד אתכם לסיכון גבוה יותר לסבול מאימפוטנציה בכמה מונים מאשר גברים שאינם מעשנים.

אלכוהול? לא חשבנו שיש קשר

כן, גברים רבים מעידים שאלכוהול מעורר אותם מינית, ואם נהיה יותר מדויקים הוא מפחית עכבות, חששות וסטרס באופן זמני. אז ייתכן שתגיעו למיטה יותר נמרצים וחופשיים, אך האלכוהול עלול להתברר כידיד בוגדני לאחר זמן מה במיטה. זאת מכיוון שהוא פוגם במסרים שמעביר המוח לפין ולכלי הדם שבו, שכאמור צריכים להתרחב על מנת להשיג זקפה. כך תמצאו את עצמכם עם הרבה תשוקה ומעט יכולת. אבל הבעיה עם אלכוהול אינה נגמרת במשגל אחד. למעשה, אנשים הנוהגים לשתות אלכוהול באופן מופרז ולאורך זמן מסתכנים בפגיעה משמעותית באותה מערכת עצבים שמקשרת בין המוח לפין. למעשה, יש מחקרים שמראים על נזק בלתי הפיך, ובכל מקרה, מי שמגזים עם אלכוהול יכול למצוא את עצמו עם בעיות זקפה אפילו כשהוא פיכח לחלוטין לכן על מנת לא לסבול בעתיד ממצבים כמו אימפוטנציה, יש להימנע משתייה מופרזת של אלכוהול..

רוצה למנוע אימפוטנציה? כדאי להתחיל לזוז…

סובלים ממקרה של אימפוטנציה? כדאי לכם להמשיך לקרוא. סקס הוא פעילות גופנית, ויש לא מעט עדויות להשפעתו הטובה על הבריאות הפיזית והנפשית. אבל גם להיפך: הבריאות הפיזית והנפשית משפיעות על חיי המין. ידוע כי אנשים שאינם מבצעים פעילות גופנית סדירה מסתכנים בבעיות של כלי הדם, משקך עודף, בעיות לבביות, רמות גבוהות של כולסטרול וכן הלאה. כל אלו ידועים גם כמשפיעים לרעה על התפקוד המיני, עד כדי חשש לאימפוטנציה.

אז אם התחביב האהוב עליכם הוא לא לעשות כלום מול הטלוויזיה, כדאי לזכור שלפי מחקרים מי שעוסק בפעילות גופנית סדירה מקטין בשליש את הסיכון לבעיות זקפה כמו אימפוטנציה. הפעילות הגופנית משפרת את הסיבולת ואת הכוח, מפחיתה משקל ושומנים, מחזקת את מתח השרירים ואת המסה שלהם, וכמובן תורמת לזרימת הדם אל האיברים השונים – גם זה החשוב לכם. בנוסף, ידוע כי פעילות גופנית תורמת להעלאת רמת הטסטוסטרון, ההורמון הגברי, אשר גם הוא משחק תפקיד משמעותי בהשגת זקפה ומניעת אימפוטנציה. יחד עם זאת, ראוי להדגיש שאין הכוונה שתהפכו לספורטאים מדופלמים מעכשיו לעכשיו. למעשה, הגזמה בפעילות גופנית עלולה דווקא לגרום לתוצאה ההפוכה, כלומר לירידה ברמות הטסטוסטרון ולתשישות, ובכך לפגום בביצועים המיניים. לכן, כדאי להתחיל לזוז אבל בלי להגזים, ולהיוועץ במי שמבין לבניית תוכנית אימונים הדרגתית.

חברתנו משווקת כבר שנים רבות מוצר טבעי אשר עוזר לגברים הסובלים מאימפוטנציה, משפרת את איכות היחסים שלהם, את הביצועים וההנאה במיטה. המוצר מתאים גם למי שסובל מאימפוטנציה בגיל צעיר.

עקובו אחרינו

גבר, שדרג את חיי המין שלך!

התקשר כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחוש בהבדל
פוסטים קשורים
Carefree guy resting in bedroom
מה זה ויאגרה טבעית ? במה היא שונה מהויאגרה הרגילה שכולנו מכירים ? טיפול טבעי בבעיות זקפה כל מה שצריך לדעת על ויאגרה טבעית כאן במאמר
Love is in the air. Beautiful young couple drinking wine while sitting on the kitchen floor at home
שיפור התפקוד המיני מביא גם לזוגיות בריאה יותר, מפחית סטרס ומעלה את הדימוי העצמי וההרגשה שלנו – משמע משפר גם את החיים עצמם. בואו לגלות איך לשפר את חיי המין באופן טבעי!
photodune-215163-sweet-young-couple-eating-strawberries-together-xs-e1345200406403
קצת עניין ופלפל בחיי המין יכולים להצית חזרה את האש בין בני הזוג. בנוסף לשיפור ההנאה מחיי המין דבר זה יכול לשפר את הדינמיקה ביחסים ולחזק את הקשר בין בני הזוג. אל תפחדו לנסות דברים חדשים ולגלות את המיניות שלכם קצת יותר לעומק (:
Overhead close up of young couple lying in bed together. Romantic couple in love looking at each other.
מאמר זה הוא המשך למאמר טיפים לזוגיות נפלאה.