//

אלפי לקוחות מרוצים

//

משלוח דיסקרטי מהיר

//

מוקד תמיכה טלפוני זמין

אימפוטנציה (אין אונות) מה זה ואיזה פיתרונות קיימים

אימפוטנציה הינה תופעה נרחבת מאוד הפוקדת בעיקר גברים החל מהעשור הרביעי או החמישי לחיים, אבל לא מעטים גם יחוו תקופות של אין אונות בגילאים צעירים יותר. מדובר בבעיה מעיקה הפוגמת כמובן בהנאה מחיי המין ומכאן גם עלולה לפגום בזוגיות, בביטחון העצמי ובדימוי הגברי. יחד עם זאת, הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית מציעה גם פתרונות מגוונים לאימפוטנציה, כפי שתוכלו לראות בשורות הבאות.

צפיות

🕓 זמן קריאה : 2 דקות

שיתוף :

שיתוף :

סובל מאימפוטנציה? למה זה בכלל קורה

קודם כל, ההגדרה של אימפוטנציה היא חוסר יכולת להגיע לזקפה או לשמור מספיק זמן על זקפה קשה. הסיבה המרכזית היא שזרימת הדם אל הפין אינה מספיק חזקה, אך יכולים להיות גורמים רבים המשפיעים על כך. מבחינה פיזיולוגית הסיבה להקטנת זרימת הדם יכולה להיות היצרות כלי הדם עקב מחלות שונות, למשל סוכרת או מחלות כרוניות הפוגעות בלב, בכבד, בכליות ובריאות.

גם עישון וצריכת אלכוהול מרובה יכולה לפגוע בזרם הדם, ומכיוון שכלי הדם של הפין הם יחסית קטנים הם עלולים להיפגע יותר מהר מאשר אחרים. כמו כן, ברמה הפיזיולוגית נטילה של תרופות מסוימות כמו ללב ולחץ דם יכולה להיות מלווה בתופעת לוואי של פגיעה בביצועים המיניים, וזאת בנוסף לתרופות נוגדות דיכאון וחרדה.

אצל גברים בגילאים יחסית מדוברים, סיבה פיזיולוגית עיקרית היא ירידה הדרגתית ברמות הטסטוסטרון בגוף, בעיקר בשלב גיל המעבר שנקרא אנדרופאוזה. שלב זה מתקיים בתחילת גילאי החמישים והוא מאופיין לא פעם גם בירידה בחשק המיני, באנרגיה והחיוניות, בפחות הנאה מיחסי המין, בקושי להשיג זקפה וכדומה.

מעבר לכך, קיימות גם נסיבות נפשיות המשפיעות על אין אונות. למשל, ידוע כי רמות גבוהות של סטרס ודאגה משפיעות לרעה על מגוון תפקודים גופניים, ובהם גם על הזקפה. כמו כן, מצבי רוח שליליים ומדוכדכים משחקים תפקיד, ואירועי חיים מלחיצים ומאתגרים כמו תקופת מבחנים, פיטורין מהעבודה וכדומה.

יש לציין כי גם טיב הקשר הזוגי עשוי להשפיע רבות על הזקפה, התקשורת הבינאישית, היכולת להגיע להתאמה במיטה, המשיכה בין בני הזוג וכדומה. בנוסף, ישנם גברים המפתחים ציפיות פנימיות גבוהות מעצמם ועקב כך חרדת ביצוע, הפוגמת ביכולת להשיג זקפה, ומטבע הדברים אימפוטנציה גם פוגמת בביטחון העצמי ומובילה למעגל שלילי שמזין את עצמו.

ומהם הפתרונות לאימפוטנציה?

הבשורות הטובות הן שישנם פתרונות רבים לאימפוטנציה, חלקם יעילים יותר ופחות עבור כל גבר. כך למשל, בתחום הפיזיולוגי הקונבנציונאלי קיימות תרופות כמו ויאגרה וסילנדאפיל, תכשירי ג’לי, כדורים וזריקות טסטוסטרון, וגם ניתן להתייעץ עם רופא על החלפה של תרופות בעלות תופעות לוואי הפוגעות במיניות הגבר.

כמו כן, ישנם פתרונות בתחום הרפואה האלטרנטיבית כמו שמירה על תזונה נכונה או דיקור סיני, וכמובן פעילות גופנית והימנעות מהרגלים מזיקים. בנוסף לכך, לא פעם טיפול פרטני או זוגי אצל מטפל/ת המתמחה בבעיות זוגיות ומיניות יכול לסייע מאוד.

אנו ממליצים כמובן על מוצרינו הטבעיים כפתרון לאימפוטנציה, בהם נעזרים אלפי גברים מרחבי העולם. מדובר במוצרים המשלבים יותר מעשרים שנות מחקר ופיתוח, ניסיון וידע.

אלו מוצרים טבעיים לחלוטין המשפרים בצורה ניכרת את חיי המין ובהחלט יכולים לעזור למצבים של זקפה חלשה, מגבירים את הגירוי המיני ומאריכים את זמן המשגל. למעשה, במוצרינו קיימים 14 רכיבים הידועים מזה שנים כבעלי השפעה חיובית על התפקוד המיני, הן במסורות עתיקות והן במחקרים מודרניים.

עקובו אחרינו

גבר, שדרג את חיי המין שלך!

התקשר כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחוש בהבדל

כתבות פופולאריות

פוסטים קשורים

Carefree guy resting in bedroom
מה זה ויאגרה טבעית ? במה היא שונה מהויאגרה הרגילה שכולנו מכירים ? טיפול טבעי בבעיות זקפה כל מה שצריך לדעת על ויאגרה טבעית כאן במאמר
Love is in the air. Beautiful young couple drinking wine while sitting on the kitchen floor at home
שיפור התפקוד המיני מביא גם לזוגיות בריאה יותר, מפחית סטרס ומעלה את הדימוי העצמי וההרגשה שלנו – משמע משפר גם את החיים עצמם. בואו לגלות איך לשפר את חיי המין באופן טבעי!
photodune-215163-sweet-young-couple-eating-strawberries-together-xs-e1345200406403
קצת עניין ופלפל בחיי המין יכולים להצית חזרה את האש בין בני הזוג. בנוסף לשיפור ההנאה מחיי המין דבר זה יכול לשפר את הדינמיקה ביחסים ולחזק את הקשר בין בני הזוג. אל תפחדו לנסות דברים חדשים ולגלות את המיניות שלכם קצת יותר לעומק (:
Overhead close up of young couple lying in bed together. Romantic couple in love looking at each other.
מאמר זה הוא המשך למאמר טיפים לזוגיות נפלאה.