//

אלפי לקוחות מרוצים

//

משלוח דיסקרטי מהיר

//

מוקד תמיכה טלפוני זמין

שפיכה מוקדמת אצל גברים

שפיכה מוקדמת אצל גברים יכולה לנבוע ממספר סיבות אך יש דרך לטפל בה ולהאריך את זמן קיום היחסים. להנות יותר ולענג יותר. גלו מה הם הגורמים ומה כדאי לעשות בנושא

צפיות

🕓 זמן קריאה : 2 דקות

שיתוף :

שיתוף :

מיניות היא כניראה הנושא המדובר בעולם. פרויד טען כי כל מה שאנחנו עושים וכל מה שמגדיר אותנו קשור איכשהו בתפיסה המינית שלנו או בתפיסה של העולם כלפינו בהקשר המיני. אין ספק כי הוא ידע על מה הוא מדבר. לו פרויד חי כיום הוא וודאי היה מכיר את הסטטיסטיקות המצביעות כי נושא המין מעסיק בכל יום ובכל שעה את רוב האנשים בכל מקום בעולם.

למרות הפתיחות הגדולה הזו שהלכה וצמחה בעשורים האחרונים ישנם נושאים בתחום המיניות שנשארים עדיין באפילה, למשל בעיית השפיכה המוקדמת או בעיית חוסר חשק מיני. תופעות אלו ניתנות במקרים רבים לפתרון, אך חשוב להביא אותן למודעות ולנקוט צעד אקטיבי בדרך אל הפתרון.

הגורמים לשפיכה מוקדמת

גברים הסובלים משפיכה מוקדמת אינם שולטים ברגע הפורקן שלהם ואינם יכולים ליהנות מאקט מיני ממושך. השפיכה המוקדמת מגיעה כעבור מספר שניות ובעצם מביאה לסיום האקט המיני בטרם נוצרה ההזדמנות לחוות את האקט או לענג את הפרטנר.

חוקרים מצביעים על מספר גורמים שיכולים להביא לשפיכה מוקדמת, ביניהם גורמים פיזיים ונפשיים ולעיתים שניהם יחד. הגורמים הפיזיים לרוב נוגעים למבנה הפין או לפגיעה כלשהי ברקמותיו. כמו כן פגיעה פיזית יכולה להיגרם מנטילת תרופות קבועות לטיפול במחלות כרוניות. פגיעה נפשית עשויה לנבוע מחווית ילדות, פגיעה טראומתית, מבנה אישיותי, כשל מיני סדרתי המביא לפגיעה אנושה בתפקוד המיני במשך וכדומה.

בשורה התחתונה כתוצאה מאחת הסיבות הללו הגבר אינו יכול לשלוט או ליהנות מאקט מיני ארוך או במקביל משפיכה בזמן הרצוי לו. חשוב לציין כאן כי כמעט כל גבר חווה בחייו אירועים של שפיכה מוקדמת, האירוע מוגדר כבעיה בשלב בו התופעה שכיחה והתפקוד המיני נפגע באופן רצוף.

דרוש חשק מיני

בדומה לבעיית השפיכה המוקדמת גם הסובלים מחוסר חשק מיני אינם מרוצים מחיי המין שלהם. גם הם נפגעו כתוצאה מאירוע נפשי או פיזי או ממחלה כלשהי ואף הם היו בחלט מעוניינים להשיב את החשק המיני ולהינות מחיי מין בריאים ומספקים.

חוסר חשק מיני פוגע לא רק בגבר עצמו אלא גם בבת זוגו. הפגיעה לא פעם גוררת מצבים קשים אחרים, מתיחות בבית, עלבון, תחושת התרחקות ועוד. תופעות אלו ואחרות המוכרות היטב לסובלים מבעיות מיניות שכאלו הופות לא פעם לכדור שלג של ממש וגוררות את בני הזוג לתסכול גדול ולמשבר עמוק.

אין פתרונות קסם אך יש פתרון טבעי

לצערנו הרב לא נוכל לחדש לכם דבר בתחום פתרונות הבזק והקסם. בעיות מיניות כמו שפיכה מוקדמת או חוסר חשק מיני דורשות מעקב רפואי וניסיון להגיע לשורש הבעיה. עם זאת, גבר המעוניין להעניק לעצמו הזדמנות אמיתית לשיפור חיי המין מומלץ כי ייטול את כמוסות הגברא הטבעיות. כמוסות אלו מכילות רכיבים פעילים טבעיים ויעניקו לאחר תקופת זמן הזדמנות להשיב את החשק ולשפר את אורך האקט.

להזמנת גברא אנרג׳י לחצו כאן

עקובו אחרינו

גבר, שדרג את חיי המין שלך!

התקשר כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחוש בהבדל
פוסטים קשורים
Carefree guy resting in bedroom
מה זה ויאגרה טבעית ? במה היא שונה מהויאגרה הרגילה שכולנו מכירים ? טיפול טבעי בבעיות זקפה כל מה שצריך לדעת על ויאגרה טבעית כאן במאמר
Love is in the air. Beautiful young couple drinking wine while sitting on the kitchen floor at home
שיפור התפקוד המיני מביא גם לזוגיות בריאה יותר, מפחית סטרס ומעלה את הדימוי העצמי וההרגשה שלנו – משמע משפר גם את החיים עצמם. בואו לגלות איך לשפר את חיי המין באופן טבעי!
photodune-215163-sweet-young-couple-eating-strawberries-together-xs-e1345200406403
קצת עניין ופלפל בחיי המין יכולים להצית חזרה את האש בין בני הזוג. בנוסף לשיפור ההנאה מחיי המין דבר זה יכול לשפר את הדינמיקה ביחסים ולחזק את הקשר בין בני הזוג. אל תפחדו לנסות דברים חדשים ולגלות את המיניות שלכם קצת יותר לעומק (:
Overhead close up of young couple lying in bed together. Romantic couple in love looking at each other.
מאמר זה הוא המשך למאמר טיפים לזוגיות נפלאה.